Poznaj mnie

Cały czas zastanawiałem się co tutaj napisać…

To że kocham fotografię wie każdy kto mnie zna.Jest moją miłością (oprócz oczywiście żony) od kiedy kupiłem pierwszą lustrzankę… którą, zresztą mam do tej pory 🙂
Ostatnio świat zachwyca mnie na każdym kroku coraz bardziej.W gonitwie dnia codziennego wystarczy zatrzymać się choćby na minutkę, rozejrzeć, wyciągnąć aparat i zatrzymać chwilę.
To że uwielbiam góry, wie już tylko garstka osób.Choć czasu mało, zawsze chociaż raz w roku staram się jechać w Tatry.Odpocząć.Zachłysnąć się widokami.Zmęczyć nogi.
To że jeśli mam czas, marnuję go na planszówki też wiedzą nieliczni.Cała noc myślenia nad ciężką strategią, kiedy mam już kisiel zamiast mózgu, napędza mnie do tego by po kilku godzinach snu grać dalej..
Dużo mógłbym jeszcze pisać…wolę jednak zaprosić Was do mojego świata.Świata uczuć, zamieszania, zabawy, pejzaży..

Do świata mojej fotografii…

Jeśli jednak ciekawi jesteście opinii tych,których miałem szczęście spotkać na swojej drodze zapraszam poniżej…

4 thoughts on “Poznaj mnie

  1. Towarzyszy nam od czasu kupna pierwszej lustrzanki i tak przez te kilkanaście lat jest z nami w chwilach ważnych jak i tych zwykłych jak wspólny spacer jesienną porą. Ma w sobie to coś, co pozwala mu ujrzeć rzeczy na które często w zabieganym świecie nie zwracamy uwagi, dopiero oglądając zdjęcia zastanawiamy się jak on to zrobił, że uchwycił TEN moment. Z sentymentem wspominam sesję Czerwonego Kapturka czy pani adwokat 😉 To nie tylko mistrz fotografii ślubnej czy okolicznościowej, to także świetne portrety i aranżacje, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

  2. Szczerze polecamy współpracę z Tomkiem. Dlaczego? Mieliśmy okazję spotkać się z nim na sesji narzeczenskiej, w dniu ślubu i podczas sesji małżeńskiej. Jest fotografem, który wykona nie tylko znakomite zdjęcia, które pokażą Wasze uczucia i miłość, zabawne momenty i te wzruszające, ale również jest osobą, która naprowadzi, podpowie, rozbawi i rozluźni atmosferę zachowując przy tym 100% profesjonalizmu.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i całej oprawy otrzymanych zdjęć.
    Jeśli mielibyśmy jeszcze raz wybierać fotografa do ślubu na pewno byłby to Tomasz.
    Serdecznie polecamy każdemu.

  3. Od dziesięciu lat jesteśmy w branży fireshow. Z całą śmiałością i stanowczością możemy stwierdzić, że nikt, nigdy nie zrobił nam tak profesjonalnej sesji zdjęciowej. Fantastyczny człowiek, pełen pasji i profesjonalizmu, który ujawnił się nawet przy tak niecodziennej i trudnej sesji zdjęciowej jak fotografowanie tancerzy ognia w pracy.

  4. Najlepszy fotograf jakiego mogliśmy sobie wymarzyć na wesele i sesje zdjęciową. Widać, że to co robi – robi z pasją i dużym zaangażowaniem. Nie mieliśmy żadnego stresu i jakiś wstydliwych momentów ponieważ przy Tomku czuliśmy się swobodnie! Uchwycone magiczne chwile zawsze zostaną z nami. Jeszcze raz pełen profesjonalizm, poczucie humoru i bardzo sympatyczny NASZ fotograf!! Nie żałujemy, bardzo się cieszmy na nasz wybór – na Tomka! Pozdrawiamy! Patrycja i Kamil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *